Job

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA TYTO POZICE:

Kurýr / Kurýrka

Požadujeme:

Komunikativnost

Časovou flexibilitu

Chuť pracovat

Řidičské oprávnění skupiny B

Vážíme si zaměstnanců a dokážeme ocenit pracovní nasazení.

Nabízíme:

Plat odpovídající výkonu a nasazení od 30 do 40tis.Kč čistého

Osobní příplatky

Měsíční odměny dle typu zásilek

Motivační odměny dle denní kvality

Dále nabízíme:

Věrnostní a jubilejní odměny

Příspěvek na vitamíny a očkování

Příspěvek na nápoje

Poskytujeme zaměstnanecké půjčky

Zvýhodněné PHM pro zaměstnance

S doručování zásilek máme dlouholeté zkušenosti. Jsme stabilní společnost a jedeme na profesionální úrovni.

Skladník

Nakládka/vykládka zásilek – VRÁŽ u BEROUNA

Přijmeme na DPČ, možnost HPP – pracovníky 18 + na nakládku a vykládku zásilek,

možnost přivýdělku při HPP či jako brigáda pro studenty možno i celoroční:

Náplň práce:

nakládka a vykládka zásilek do a z přepravních kontejnerů,

Co od vás očekáváme:

Ochotu fyzicky pracovat

Co vám nabízíme:

Plánování směn dle Vašich časových možností,

Hodinová mzda 140,-Kč (krátké směny ráno 2 hodiny vykládka zásilek nebo 4 hodiny odpoledne nakládka zásilek)

Nábízíme práci v dobrém a profisionálním týmu

Zaujala Vám práce kurýra či skladníka?

Jste komunikativní, časově flexibilní a nebojíte se práce?

Kontaktujte nás s Váší poptávkou na níže uvedeném formuláři a náš zaměstnanec vás bude kontaktovat.

Kontaktujte nás